Zioła na potencję i inne preparaty warte uwagi

zioła na potencję i inne preparaty warte uwagi

Według statystyk problemy z erekcją występują raz na pięć zbliżeń seksualnych. Wynika zatem z tego, że przynajmniej raz w życiu każdy mężczyzna zawodzi w sprawach łóżkowych. Penis nie jest w stanie osiągnąć erekcji, co powoduje olbrzymi wstyd i frustrację oraz zakłopotanie – często nie tylko u mężczyzny. Każdy facet reaguje na takową przypadłość inaczej – jeden uważa, iż to nie jego wina i zmienia partnerki seksualne jak rękawiczki, byle tylko udowodnić, że jest całkowicie sprawny, natomiast inny zrezygnuje ze stosunków, uważając się za nieudacznika. Jednakże jedno jest pewne – w tymże problemie można pomóc. Niezależnie od tego, czy dolegliwość dotyczy dwudziestolatka, czy siedemdziesięciolatka – chociaż oczywiście przyczyny tutaj bywają odmienne. Dlatego też warto zastanowić się, co jest najlepsze na potencję. Jakie preparaty na potencję okażą się idealne dla danego mężczyzny?

Czy terapia ziołami na potencję ma sens?

Jeśli chodzi o naturalne sposoby na potencję, to zdecydowanie bezpiecznym środkiem są zioła. Jeśli chce się kupić najlepsze na potencję bez recepty leki, to niewątpliwie jest to dobry wybór. Zwłaszcza, że dostaniemy je bez problemu w niemalże każdej aptece. Zioła na potencję to między innymi maca, która wzmacnia libido oraz jagody jałowca brazylijskiego, a także korzeń lukrecji, który zawiera szereg witamin oraz minerałów. Co więcej, poprawę potencji można uzyskać także dzięki zastosowaniu przeróżnych mikroelementów.

Możemy stosować w takim przypadku leki lub inne substancje zawierające chemiczne dodatki w postaci leków, ale możemy zainteresować się również naturalnymi środkami w postaci ziół, które będą z pewnością świetną alternatywą oraz przede wszystkim zdrowszą dla naszego organizmu, o który powinniśmy dbać w szczególności.

Przedstawiamy poniżej ranking ziół na potencję wraz substancji z nimi zawartymi, który będzie świetną podpowiedzią przy wyborze naszych suplementów.

Zioła na potencjęZalety stosowaniaWady stosowania
1. Żeń-szeń koreański lub syberyjski
 • jest to najlepiej przebadany suplement znany powszechnie ludziom
 • działa prawie na każdego mężczyznę i przynosi stałe efekty
 • jego cena jest atrakcyjna w stosunku do właściwości, jakie prezentuje
 • mimo ogólnej skuteczności, czas działania jest mocno indywidualny, u niektórych suplementacja może trwać nawet kilka miesięcy dla pierwszych rezultatów
 • wielomiesięczna kuracja to już znacznie wyższy koszt
 • 2. Korzeń maca
 • popularny suplement, który również cieszy się popularnością
 • reguluje gospodarkę hormonalną
 • źródło wielu niezbędnych węglowodanów oraz witamin
 • wadą jest z pewnością niezalecanie użycia w przypadku leczenia hormonalnego, ponieważ może to skomplikować naszą kurację
 • 3. Guarana
 • podnosi energię oraz świetnie wpływa na samopoczucie
 • dobrze wpływa na popęd seksualny
 • w przypadku problemów ze snem nie powinno stosować się tego suplementu, ze względu na jego właściwości pobudzające
 • może prowadzić do długotrwałych zaburzeń snu i problemów z trzustką
 • 4. Dzięgiel chiński
 • suplement pochodzi z regionów skąd pochodzą najskuteczniejsze zioła w suplementacji - z Chin
 • również świetnie wpływa na gospodarkę hormonalną
 • zwiększa popęd seksualny
 • może nie działać na każdy organizm, więc nie warto inwestować w duże ilości suplementu na początku kuracji
 • jak w przypadku żeń-szenia, kuracja może trwać bardzo długi okres, aby dać zadowalające efekty
 • Naturalne sposoby na potencję poza ziołami to witaminy

  Witaminy dla mężczyzn na potencję to także sprawdzony i bardzo efektywny środek. Mowa tutaj o takich elementach jak chociażby cynk, będący składnikiem wielu hormonów oraz enzymów lub selen, który między innymi hamuje procesy starzenia organizmu, a także bierze udział w procesie spermatogenezy. Witaminy na potencję to między innymi Witamina B6 oraz Witamina E.

  Naturalne środki na potencję – żeń szeń

  Żeń-szeń jest środkiem znanym często jako panaceum na wszelakie dolegliwości. Jego właściwości wykorzystywano na Dalekim Wschodzie już cztery tysiące lat temu. Uznaje się go za sprawdzony lek na problemy z erekcją. Jeśli zaś chodzi o naturalne środki na potencję, to bez wątpienia żeń-szeń się do nich zalicza. Jaki żeń-szeń na potencję zastosować? Jest to środek przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Należy tutaj jednak zaznaczyć, iż poprawę erekcji u panów wspomaga jedynie żeń-szeń koreański – tylko on wykazuje właściwości leczące tę dolegliwość.

  Suplementy na potencję wspomagające funkcje seksualne

  Istnieje cały szereg środków dla mężczyzn, znanych jako suplementy diety na potencję. Są one opracowane właśnie z myślą o panach. Suplement diety na potencję to przede wszystkim minerały oraz witaminy, które są po prostu niezbędne każdemu zdrowemu mężczyźnie do codziennego działania. Preparaty wspomagające funkcje seksualne są dla mężczyzn szczególnie ważne, jeżeli chcą oni osiągnąć długotrwały efekt i wspomóc zioła na potencję do tego stopnia, aby można było w pewnym momencie zrezygnować z dodatkowych suplementów.

  Alternatywne preparaty na potencję – żele

  Zastosować można także różne żele na potencję. Zwykle taki środek wspomaga kurację innymi tabletkami, na przykład stosując Vigrogan, który wygrał nasz tegoroczny ranking środków na potencję, ale może również służyć jako urozmaicenie życia seksualnego – istnieje także żel na potencję dla mężczyzn, który służy również do rozgrzewającego masażu lub też smakowy żel. Będąc przy kwestii żelu warto także zaznaczyć, iż użytkuje się maść na potencję oraz krem na potencję. Przede wszystkim za tymi środkami przemawia łatwość w użyciu, a także szybkość działania, gdyż wzwód pojawia się już po paru minutach. Co więcej, takie sposoby w wielu przypadkach dają trwałe efekty – o ile są stosowane regularnie.

  8 Komentarzy do Zioła na potencję i inne preparaty warte uwagi

  1. Znachor pisze:

   Kiedyś trochę interesowałem się zielarstwem i mogę powiedzieć, że same naturalne specyfiki nie za bardzo działają.

  2. Merqury pisze:

   Z tego co się orientuję – to trzeba mieć dobry “fart” do danego naturalnego środka by na nas działał.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  trzydzieści jeden − dwadzieścia dwa =