Archiwum kategorii: Poradniki

Spadek libido – jak zwiększyć niski popęd płciowy, gdy brak Ci ochoty na seks?

Libido to termin, który często używamy do opisania popędu seksualnego i oznacza samą chęć aktywności seksualnej. Wedle Światowej Organizacji Zdrowia kondycja seksualna człowieka jest stanem zdrowia fizycznego, emocjonalnego, psychicznego i społecznego w odniesieniu do seksualności. Dlatego współcześni lekarze uznają znaczenie libido za jeden z kluczowych wskaźników ogólnego stanu zdrowia i jakości życie, a brak libido… Czytaj dalej »

Jakie tabletki na potencję są warte uwagi?

Każdy mężczyzna chce jak najlepiej spełnić wszystkie pragnienia seksualne jego partnerki. Jednak, aby tego dokonać, potrzeba wysokiej sprawności seksualnej. A jest w społeczeństwie spore grono mężczyzn, którzy mają problemy z potencją. Niejednokrotnie są to problemy, które uniemożliwiają zaspokojenie potrzeb seksualnych partnerki. Nie trzeba chyba tłumaczyć jak krępująca i wstydliwa to sytuacja dla mężczyzny. Dlatego z… Czytaj dalej »

Wzmocnienie erekcji i potencji – 7 sprawdzonych sposobów

Stres, przemęczenie, zła dieta oraz wiek to tylki niektóre przyczyny problemów z erekcją. Każdy mężczyzna pragnie być wytrzymałym kochankiem i chcę, aby przedłużenie erekcji odbywało się w sposób naturalny. Jak więc tego dokonać? Odpowiednie ćwiczenia na erekcję mogą zdziałać cuda. Opisane poniżej przykłady to naturalne, nieinwazyjne sposoby na erekcję.

Jak się zabrać za leczenie impotencji?

Impotencja oznacza niemoc płciową, która dotyczy większości mężczyzn. Jest to dysfunkcja seksualna polegająca na zaburzeniach erekcji. Objawia się całkowitym brakiem erekcji, bądź ejakujacji mimo podniecenia. Należy pamiętać, że problem ten dotyczy sfery fizycznej, jak również psychicznej, ponieważ impotencja wpływa negatywnie na samopoczucie i pewność siebie. Impotencja dotyka w większości przypadków mężczyzn w wieku pięćdziesięciu lat,… Czytaj dalej »

Buzdyganek naziemny czyli medycyna chińska na potencję i libido

Buzdyganek naziemny od dawna stosowany jest w medycynie chińskiej i indyjskiej. Ta niezwykła roślina wywiera niezwykle korzystny wpływ na libido, jednak spektrum jej działania jest znacznie szersze. Ziele buzdyganka pomaga w leczeniu zaburzeń erekcji, zwalcza stany zapalne oraz jest stosowane w terapii schorzeń układu krążenia. Tribulus Terrestris wykazuje też działanie uspokajające i wzmacniające.