Jakie tabletki na erekcję są bezpieczne?

jakie tabletki na erekcje

W 21 wieku częstym schorzeniem u mężczyzn są zaburzenia erekcji. Jednak medycyna nowożytna stanęła na straży męskiego przyrodzenia i satysfakcji związków. Stworzono preparaty np. tabletki na erekcję na receptę czy tabletki na erekcję bez recepty. Tabletki na wzmocnienie erekcji to super sprawny sposób na ożywienie życia erotycznego wielu osób z zaburzeniami. Środki na erekcję są jedynym środkiem zaradczym. Pamiętajmy jednak, żeby kupować te ze sprawdzonego źródła i wiadomej reputacji. Opiszemy klika z nich i porównamy dla waszego dobra.


Spis treści artykułu – nawigacja

Od czego zacząć wybór tabletek na erekcję?

Według danych szacunkowych portalu abcZdrowie, niemal 50% mężczyzn w przedziale wiekowym 40-70 lat doświadcza problemów z erekcją. Mężczyźni poszukują rozmaitych rozwiązań, zdecydowanie preferując te jak najbardziej dyskretne. Wśród poszukiwanych rozwiązań najbardziej popularne są tabletki na erekcję. Jakie wybrać? Sprawdźmy. Na pierwszy ogień weźmy popularną Viagrę. Charakterystyczna „niebieska tabletka” jest bardzo znana wśród wielu mężczyzn. Ma skrajne reputacje jako środki na erekcję bez recepty. Substancja czynna to Sildenafil. Działanie pojawia się po około 30 minutach i utrzymuje się do 4 godzin. Czy to długo czy krótko? Zobaczmy co oferują inne środki.

Słaba erekcja – tabletki, które wedle producenta mają pomóc

Weźmy pod lupę Liderin czeskiego WALMARK. Substancje poprawiające wzwód to naturalne składniki. U przebadanych rzeczywiście pojawia się erekcja jak podają źródła. 3 tabletki erekcja jednorazowo? Trochę za duża ilość jak na jeden raz. Ale działają z tym, że trzeba przyjmować, tak jak napisałem 3 tabletki jednorazowo. Poprawa erekcji winna być dynamiczna i nieco mniej okupiona aplikacją leków moim zdaniem. A i poziom satysfakcji męskością nie jest wystarczający. No nic… Zobaczmy co będzie dalej.

Następnym dostępnym na rynku środkiem opisywanym przez nas jest Mensil PRZEDSIĘBIORSTWA PRODUKCJI FARMACEUTYCZNYCH. Za działanie tego leku odpowiedzialny jest Sildenafil. Lek zwiększa przepływ krwi przez naczynia w prąciu, co wzmaga wzwód. Działanie utrzymuje się do 5 godzin i jak podają źródła jest klika dosyć istotnych przeciwwskazań (niepożądane interakcje leków czy choroby wykluczające jego stosowanie). Jak widać coś dobrego kosztem czegoś niepożądanego. Musimy podkreślić, że kuracja tak, ale bez dodatkowego negatywnego wpływu na zdrowie.

Tabletki na erekcję bez recepty a bezpieczeństwo zażywania

Znajomy dał nam do zrozumienia, że powinniśmy poszukać w sieci leku o nazwie Vigrogan. Pełna nazwa środka to Vigrogan Natural Enhencer i jak wskazuje jego nazwa jest stworzony na bazie naturalnych składników. Postanowiliśmy mu zaufać. Jak się okazuję, lek nie wywołuje skutków ubocznych,a w przypadku niezadowolenia z produktu producent zwraca pieniądze w ciągu 90 dni bez zbędnych pytań. Szok! Dłuższa kuracja lekiem daje wspaniałe efekty. Przywraca męskość z okresu lat nastoletnich i daje ogromną satysfakcje kobietom, które są również zadowolone z efektów działania Vigroganu na swoim mężczyźnie. Silnie wzmaga pożądanie i działa przez cały okres działania kuracji. Jego efekty nie ustępują po kilku godzinach, tylko w naturalny sposób przywracają sprawność męskiego przyrodzenia na poziom stały. Jak pokazuje porównanie Vigragon to najlepsze tabletki na erekcję.

Jak możemy podsumować dostępne środki na erekcję?

Zwycięzcą co nas zaskoczyło okazał się naturalny lek, nie syntetyczne źródła zadowolenia. Znów „Matka Natura” pokazała swoją siłę. Ogromna wdzięczność i spełnienie. To jest to czego oczekiwaliśmy. I to mamy.

Źródła:
 1. Lew-Starowicz, Zbigniew. “Zakres, intensywność i czas trwania objawów ubocznych u pacjentów z zaburzeniami erekcji leczonych tadalafilem 20 mg.” Przegląd Seksuologiczny 6.2 (2010): 15-18.
 2. Lew-Starowicz, Zbigniew. “Postępy w leczeniu zaburzeń erekcji.” Przegląd Seksuologiczny 7.3 (2011): 23-26.

4 myśli nt. „Jakie tabletki na erekcję są bezpieczne?

 1. T.I.

  Z doświadczenia wiem, że tabletki naturalne są zawsze o niebo bezpieczniejsze od tych na receptę, których przecież nie można sobie kupić od tak. Lekarz przepisuje je dopiero po konsultacji i musi nadzorować dawkę.

  1. zbychovic

   Zgadzam się. A nawet powiem więcej – lekarz często nie jest świadomy, jak pacjent zareaguje na np. viagrę. Przecież skutki uboczne silendafilu są naprawdę różne… Można mieć i bóle głowy, i bóle mięśni a także przekwienie oczu…
   Niestety doświadczyłem problemów żołądkowych i zawrotów głowy, a trzymałem się ściśle dawki. Z vigroganem tak nie miałem, ale on nie jest na receptę… Nie może zrobić “krzywdy”.

 2. Basia K.

  Niestety mój mąż przez problemy z sercem (niedomykanie się zastawek) nie może brać viagry w żadnej dawce. Nie poddajemy się jednak, bo wierzymy, że dla takich ludzi jak mój mąż też znajdzie się sposób na poprawienie erekcji.
  Dlatego proszę o informację, czy są jakieś przeciwwskazania dla vigroganu? Czy przebyte zawały albo choroby serca mają znaczenie tak jak w przypadku viagry?
  Pozdrawiam, Barbara

  1. Feliks Feliksowski

   Z tego, co pamiętam na opakowaniu było napisane, żeby nie stosować tylko w przypadku uczulenia na któryś ze składników. A pełen skład mogą Państwo sobie sprawdzić na ich stronie https://vigrogan.pl/.
   Z doświadczenia powiem tyle – nie zauważyłem po nim żadnego nadmiernego pocenia się, zawrotów głowy, czy mdłości, co dla mnie dużo już mówi o składzie. Oczywiście, nie ma co przekraczać dawki, bo wtedy problemy z jelitami murowane. Najważniejsze, że vigrogan poprawił moje relacje z żoną i o dziwo – pewność siebie w pracy, przez co podwładni mnie szanują i liczą się z moim zdaniem.

Dodaj komentarz